Jump to content

All Activity

This stream auto-updates     

 1. Earlier
 2. mój chłopak też sugerował operację jednak pamietając tą młoda Szwedkę która przyjechała do Polski powiększać biust i skończyła w śpiączce zrezygnowałam w ostatniej chwili. Temat niestety powaracał bo to dziwne że kobieta ma takiej samej wielkości piersi jak jej mężczyzna. Mnie również to przeszkadzało. Na szczęście trafiłam na preparat który powiekszył mi biust o jakies 30% bez żadnego ryzyka. To tabletki Breastfem bardzo popularne choćby w USA i nawet w Czechach. W Polsce tez je można kupić w jednym maksymalnie dwóch sklepach. Te tabletki działaja na zasadzie wpływu na estrogeny dlatego tak skutecznie mogą powiększyć biust. Wcześniej wypróbowałam kilka innych z Allegro i bez skuteczne były. W składzie tych Breastfem są zioła o których znalazłam informacje że pochodzą z Brazylii i że kobiety juz od wieków polepszaja sobie nimi wygląd biustu w sposób w pełni naturalny i bezpieczny. Jak macie jakieś pytania piszcie odnośnie tego preparatu ja skończyłam kurację 3 miesiące temu i jak na razie mój chłopak i ja jesteśmy usatysfakcjonowani.
 3. Witajcie, pozwólcie, że odświeżę trochę temat. Mam podobny problem jak koleżanka wyżej - tzn. chciałabym popracować nad swoimi pośladkami. Marzą mi się brazylijskie kształty. Wiem, że duże wyzwanie przede mną, ale nie tracę na motywacji. Podpowiedzcie od czego powinnam zacząć jako mało początkująca osoba? Jedyna obawa jaką mam wiąże się z siłą moich nóg. Szperając po internecie znalazłam informację tutaj szczegóły, że zachodzi duża korelacja między mięśniami nóg, a mięśniami pośladków. Czy słabe nogi faktycznie będą przeszkodą do budowania mięśni pośladków?
 4. Pep.

  Zmiana domeny

  test
 5. witam . szukam kogos fajnego z kim moglbym popisac pogadac o wszystkim wiek nie ma znaczenia , jestem samotny i smutny . zaprasz wszystkie ktore maja podobnie .
 6. Ja piszę pamiętnik i lubię to robić dla uporzdkowania
 7. Dwoje ludzi - jeżeli się dogadują to mogą mieć nawet i po 60 lat. Nikogo nie powinno interesować to, kto ile ma, kto ile przeżył. Najważniejszych jest tych dwoje właśnie.
 8. No właśnie sam sobie odpowiedziałeś - to bardzo delikatny temat, którego lepiej w ogóle nie poruszać, albo poruszyć w odpowiednim momencie. Nie uwierzę, że nie wywarło to jakiegoś piętna na psychice dziecka. Nie da się tak.
 9. Przede wszystkim pamiętaj, że facet jest bardziej delikatny i tak na prawdę on Ci nie powie, że coś mu dolega. Niestety taka jest smutna prawda i musisz podejść z sercem do tego tematu.
 10. Ponadto ja muszę powiedzieć, że jeżeli nie ma się zajęcia to tak właśnie jest, że myśli się o głupotach :P
 11. Co do legalnych substancji psychoaktywnych, które pomogą nam zwalczyć chociażby nieśmiałość, kofeina sprawdza się tu dużo lepiej od alkoholu. ? Wkoncu nie bez powodu na pierwsze spotkania ludzie najczęściej zapraszają się na kawę lub piwo. Tylko że tak jak i gadka nie załączy się nam po jednym piwku, tak i filiżanka kawy może okazać się nie wystarczająca. Dlatego jeśli już bardzo chcemy przykombinować to zamiast uchlania się w 3 pupy lepiej zażyć jakiejś przedtreningowki z wysokim stężeniem kofeiny albo paru energetyków. ;D A tak poza tematem, też jestem zwolennikiem bycia sobą i nieudawania nikogo innego.
 12. Ja też jestem uległy ? chyba, że mam rację to za nic nie dam się przekonać i wtedy raczej wolę dominować ??
 13. Nie wiem czemu, może im odbija od nadmiaru pieniędzy? Innego wytłumaczenia tej sytuacji niestety nie widzę ? albo po prostu poczuli zew wolności i to ich pcha w picie alkoholu.
 14. Jeszcze można popytać po znajomych - często to jest najlepszy sposób. Zazwyczaj znajomi korzystający z danych usług mogą powiedzieć coś więcej, niż tylko suche fakty.
 15. Bez dobrych genów nie ma szans, żeby przetrwać ?
 16. Mnie też się to kojarzy z nieszczęśliwym związkiem, który na dłuższą metę nie ma najmniejszego sensu.
 17. często niestety to wygląd decyduje o tym, że ktoś albo otrzyma posadę, albo nie. przykra i smutna prawda...
 18. Wiesz co tego się chyba nie da zmienić, a na pewno nie z dnia na dzień. Musisz w każdej trudnej sprawie, która Cię denerwuje starać odnaleźć dobre strony. Przynajmniej od tego zacznij.
 19. Osobiście uważam i nie interesują mnie wasze hejty, że nie należy wszystkiego nigdy mówić. Jedyna osoba, której mówi się wszystko to żona ? czasem kiedy znajomi wiedzą mniej, to lepiej dla nas i dla nich. Przynajmniej nie wykorzystają czegoś przeciw nam w gorszych czasach.
 20. Zmiana zachowania, postaw, nastrojów, ale też wyglądu. Dłuższe zostawanie w pracy - chociaż to nie zawsze. Czasem tego akurat wymaga sytuacja w firmie. Tu trzeba odpowiednio wszystko rozróżnić.
 21. No właśnie ? zadaj sobie to samo pytanie. Co to za podryw, kiedy nie można pogadać na trzeźwo ?
 22. Jak byłem mniejszy to odkryłem, co pisała moja siostra. Nie chciałbym czytać tego drugi raz - wiem, że nie powinienem, ale wtedy dziecięca ciekawość wygrała ?
 23. Zawsze mnie dziwiło dlaczego piękna kobieta oszpeca się w ten sposób ? nie mam nic przeciw, jeżeli chodzi o kolczyki, ale z umiarem, czyli tylko w uszach. To wystarczy by podkreślić kogoś kobiecość.
 24. Chodzi Ci pewnie o osoby, które jakoś charakterystycznie się ubierają? Czy osoby, które nie mają za co się ubrać?
 25. Zaczął bym od tego, dlaczego w ogóle chcesz przepisać dziecko? Masz jakieś konkretne powody? Chodzi mi o to, czy może można coś zrobić, żeby tego dziecka nie przenosić?
 1. Load more activity
×
×
 • Create New...