Jump to content

Pep.

Administrators
  • Content Count

    6
  • Joined

  • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

  1. Co do legalnych substancji psychoaktywnych, które pomogą nam zwalczyć chociażby nieśmiałość, kofeina sprawdza się tu dużo lepiej od alkoholu. ? Wkoncu nie bez powodu na pierwsze spotkania ludzie najczęściej zapraszają się na kawę lub piwo. Tylko że tak jak i gadka nie załączy się nam po jednym piwku, tak i filiżanka kawy może okazać się nie wystarczająca. Dlatego jeśli już bardzo chcemy przykombinować to zamiast uchlania się w 3 pupy lepiej zażyć jakiejś przedtreningowki z wysokim stężeniem kofeiny albo paru energetyków. ;D A tak poza tematem, też jestem zwolennikiem bycia sobą i nieudawania nikogo innego.
  2. Na niestacjonarnych spotkasz sporo osób w wieku 30-40 lat, którzy radzą sobie równie dobrze co studenci świeżo po maturze. Niektórzy chcą się przebranżowić i zaczynają nowy kierunek, dla innych to dopiero pierwsza styczność ze studiami. To co ich jednak odróżnia od wielu młodszych kolegów to że decyzja o wyborze właśnie tego konkretnego zawodu/kierunku jest już dobrze przemyślana, a taki student miał trochę więcej czasu żeby dowiedzieć się co tak naprawdę chce robić w życiu i czym się pasjonuje. Oczywiście nie mówię tu o wszystkich jednak część maturzystów ląduje na kierunkach, których później nie ma ochoty kontynuować albo chce je poprostu dokończyć żeby nie było roku czy dwóch w plecy. Jeśli odnalazłaś coś co Cię naprawdę interesuje to próbuj ? Nauka tego co się lubi, nawet po kilkuletniej przerwie i tak będzie łatwiejsza niż jakieś tam bycie w ciągu, ale na niepewnym kierunku.
  3. Niestety, ale przy każdym internetowym "biznesie" należy zakupić domenę oraz hosting. To pozwoli wyszukiwarkom przychylniej spojrzeć na naszą witrynę, a i odwiedzający potraktują nas trochę poważniej niż gdyby miałby to być darmowy alias z wyskakującymi reklamami na każdej podstronie. Zawsze można zacząć od usług typu opieka nad kontami społecznościowymi, copywriting, usługi korektorskie, tłumaczenia i inne wpisy, ale nawet wtedy warto wyrabiać sobie markę tworząc własne portfolio. W sieci znajdziemy wiele darmowych szablonów do jego założenia, ale jeśli chcemy wyglądać profesjonalniej to i za nie przyjdzie trochę zapłacić. Jeśli ktoś posiada wiedzę i umiejętności to na pewno może rozważyć działalność w zakresie usług e-marketingowych. Projektowanie i tworzenie stron, webdesignu, optymalizacja pod kątem SEO, pozycjonowanie i promocja. Oczywiście i tutaj potrzebne jest bardzo mocne portfolio. Jeśli siedzi się w jakiejś swojej niszy tematycznej to można otworzyć bloga, serwis informacyjny czy katalog. Może jakiś egzotyczny sklep internetowy z niszowym produktem. Oprogramowania bywają zarówno płatne jak darmowe lecz bez podstawowej wiedzy to i przy nawet najprostszych projektach przyjdzie nam zapłacić za ich wdrożenie ? I jako że strona przede wszystkim miałaby zarabiać na siebie poprzez sprzedaż powierzchni reklamowej, trzeba zadbać o odpowiednią ilość wejść. W tym miejscu e-biznes nakręca się sam ponieważ potrzebne będzie zadbanie o większość ze wszystkich wyżej wymienionych punktów (lub zapłacenie za nie). Także bez nakładów to się chyba nie da, ale ja tam nie wiem.

Footer title

This content can be configured within your theme settings in your ACP. You can add any HTML including images, paragraphs and lists.

Footer title

This is an example of a list.

Footer title

This content can be configured within your theme settings in your ACP. You can add any HTML including images, paragraphs and lists.

Footer title

This content can be configured within your theme settings in your ACP. You can add any HTML including images, paragraphs and lists.

×
×
  • Create New...