Jump to content

Rambon

Members
 • Content Count

  25
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral
 1. powiem wam, że kiedyś próbowałem, ale to nie dla mnie ? potrzebne są ogromne pokłady cierpliwości, których ja niestety nie mam i pewnie nie będę mieć ? muszę sobie znaleźć zatem inne hobby ?
 2. a to też fajny sposób na odreagowanie wszystkiego co złe - jak ktoś nie lubi biegać to polecam rower, słuchawki i przed siebie ?
 3. Rambon

  Seks, a rodzice

  haha dobry jesteś kolego ? cóż, trzeba sobie radzić i zamiast siedzieć z dziewczyną w domu gdzieś wyjść, tam na pewno rodzice się nie zorientują ?
 4. powiem wam coś z punktu widzenia faceta: denerwuje mnie kiedy kobieta rozmawia jedynie o paznokciach i o takich duperelach - dziewczyna musi też orientować się w innych tematach i mieć coś w głowie, a nie same farmazony...
 5. Jestem facetem, więc wiele nie wydaję, ale jak już wydam to nie jest to 100 zł ? faceci mają to do siebie, że kupują mniej ubrań niż kobiety no i nie wiem czemu, ale mam wrażenie, że nasze są lepszej jakości, niż te niektóre kobiece szmatki ?
 6. Czasem dzieci też chcą zwrócić na siebie uwagę, więc może to o to tu chodzi? Czasem koleżanki się naśmiewają i delikatnie szturchają drugą, różnie to bywa. Też było się dzieckiem i choć co się wyprawiało ?
 7. Powiedz mi, czy to była jednorazowa sytuacja? Czy takie sytuacje zdarzały się może już częściej? Może po prostu się gdzieś potknęła i nabiła sobie siniaka? Porozmawiaj z nią - zobaczysz, jaka będzie jej reakcja. Może się boi czegoś po prostu?
 8. Pamiętaj po pierwsze, że zawsze po burzy wychodzi słońce. Po drugie: nie załamuj się, każdy w życiu ma jakieś problemy i każdego coś dręczy. Jeżeli czujesz, że nie dajesz sam rady to proponuję na początek zacząć od jakiegoś sportu. Po prostu sport jest dobry na wszystko, szczególnie bieganie. Pomaga dosłownie na wszystko. Można się odstresować.
 9. Król Lew? To moja bajka dzieciństwa! Powiedz mi proszę na kiedy przewidziano premierę ? mój mąż też lubi tego typu bajki więc na pewno się ucieszy, jak tylko mu o tym powiem ?
 10. No powiem wam, że chwilę mi zeszło wrócić do normalności, ale postanowiłam, że nie dam się i nie będę się przejmować takim typem, bo to nie ma sensu. Niektórzy nie zasługują na to, żeby nazywać ich przyjacielem, czy w ogóle jakimś znajomym z pracy. Trudno.
 11. Właśnie tego się obawiam, bo swoją pracę na prawdę lubię, a nie chcę jej zmieniać, czy też stracić. Nie wiem też, czy by nam wyszło. Chyba muszę się nad tym poważnie zastanowić, przemyśleć kilka razy zanim podejmę jakąś decyzję.
 12. Po tylu latach małżeństwa to nic dziwnego, że przychodzi kryzys. Musicie go przetrwać, nie zakładaj od razu rozwodu, bo to po prostu bezsensu. Na początek zaczął bym od jakiejś terapii rodzinnej - nie myślałaś o tym? Ludzie po takich terapiach żyją normalnie. Kochają się dalej. Może warto spróbować?
 13. Rambon

  Moda męska

  Ubrania bardziej pasujące do społeczności LGBT. Nie jestem znawcą mody ale z tego co słyszę to taki styl u mężczyzn kobietom się nie podoba.
 14. @sylwka40 nostalgia się obudziła w Tobie. Też chciałabyś mieć teraz tak błahe problemy prawda? :)
 15. Przecież depresję można leczyć, jeśli została zdiagnozowana przez psychiatrę to powinien być pod stałym nadzorem lekarzy. Coś mi się wydaję, że ta depresja u Twojego faceta to jak na razie tylko przez Ciebie oceniona.
×
×
 • Create New...