Jump to content

Kinga887

Members
 • Content Count

  14
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral
 1. ja mało wydaje. dawniej wydawałam więcej, ale teraz jestem mądrzejsza. jak mam coś kupić to myślę nad tym o wiele dłużej niż 1 minutę. nie chcę później wyrzucać tych ubrań do kosza, bo mi się nie podobają, bądź są za małe, albo za duże.
 2. kiedyś mój facet uczył się właśnie przez you tube - coś mu się tam udało, ale żeby nauczyć się grać, to trzeba systematycznie to robić i co dziennie po jednym kroczku. bo nic z tego nie będzie, jak będziemy się uczyć raz na tydzień.
 3. jak się komuś nudzi, to można znaleźć sobie inne zajęcie, a nie zdradzanie swoich partnerów. przynajmniej tak mi się wydaje. to żaden sposób na usprawiedliwienie się. nie można tak postępować.
 4. kocham za to, że po prostu jest ? nic nie muszę mówić, a on już wie, co ja myślę i co ja chcę od niego. na prawdę zna mnie na wylot, jak nikt mnie chyba nie poznał jeszcze. jestem mu za to wdzięczna.
 5. ja nie lubię i chyba nigdy nie polubię :D nie wiem jakie to grzyby, więc zazwyczaj przynosiłam same trujące i nic z tego dobrego by nie wyszło :D dobrze, że jeszcze ktoś nade mną czuwa i nie pozwolił mi tego przyrządzić, bo już by było po mnie :D
 6. Takie turnusy odchudzające to nie tylko fajny sposób na poznanie nowych ludzi, dotkniętych tą samą chorobą co i my, ale przede wszystkim na zadbanie o swoje zdrowie, które w końcu mamy tylko jedno. Ogólnie na plus - cena takich turnusów nie jest najniższa, ale warto. Ćwiczenia, dieta - wszystko jest za Ciebie zaplanowane ?
 7. Jelito drażliwe daje bardzo mało charakterystyczne objawy - mam wujka, który ma to schorzenie i niestety ma przewalone. Odpowiednia dieta, odpowiedni tryb życia - to wszystko bywa męczące na dłuższą metę, a już żyć z tym przez kilka lat... Da się z tym żyć, ale co to za życie.
 8. Wraz z wiekiem u kobiety ( Bo mężczyzna nie ma ograniczeń :) ) zmniejsza się szansa na ciążę plus niestety rośnie ryzyko wad wrodzonych ( zespół Downa). 35 lat to jeszcze nie starość ale warto zacząć się starać o dziecko jak najszybciej bo zegar biologiczny tyka.
 9. U nas w pracy mamy fajny system premii za efekty. To sprawia, że człowiek aż ma ochotę się starać w pracy.
 10. I jaki jest sens się tak męczyć starając się nie uśmiechać. aparat można nosić w każdym wieku, w pracy mam kobietę koło 40 z aparatem i nie widzę w tym nic dziwnego. Teraz. Krzywe zęby mogą strasznie oszpecić urodę. Jeśli chodzi o koszty to z tego co wiem koszt aparatu 4-5 tys plus dochodzą wizyty 100-150 zł na miesiac. W zależności od wielkości wady czas noszenia aparatu to >2 lata. Jednak widoczna poprawa jest widoczna już po 3 miesiącach
 11. Może zamiast do dermatologa to wybierz się do endokrynologa. Zbada dokładnie hormony i rozpocznie leczenie przyczyny a nie skutków.
 12. Haha zaorane. Do autora jeśli nic Cię nie interesuje a masz głowę do języków to idź na filologie w Krakowie masz ogromny wybór dobrych uczelni z tym kierunkiem.
 13. Weź się za siebię zamiast się użalać. Zaczekaj do końca semestru, zobaczysz jak pójdzie Ci sesja jeżeli będziesz miała poprawki to odpuść sobie bo szkoda zdrowia psychicznego. Zawsze możesz przenieść się na inny kierunek a pracę znajdziesz jak nie w swoim zawodzie to w innym.
 14. Witam Tak jak w temacie, pochwalcie się jak często odwiedzacie same kinowe? I co oglądacie? Ja staram się przynajmniej raz w miesiącu wybrać na film do kina. Ze względu na to, że mój chłopak jest fanem horrorów to zazwyczaj chodzimy na tego typu filmy. Ostatnio byliśmy na "smentarz dla zwierzaków" i muszę przyznać, że nawet mi się podobał.
×
×
 • Create New...