Jump to content

aguska97

Members
 • Content Count

  14
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. hmm ciężko tak jednoznacznie stwierdzić, bo miesiąc miesiącowi nie równi. jak mi się coś spodoba to sobie kupuję, ale nie jest to jakieś nagminne. dawniej lubiłam kupować ubrania, dziś niestety mi się gust zmienił i mało co mi się podoba.
 2. wiesz co kolego nie chcę Cię martwić, ale jeżeli nie masz ani jednego ani drugiego to wątpię, że uda Ci się coś zdziałać. musisz mieć na prawdę dobre znajomości, żeby się dostać do pracy w IT ?
 3. haha no pamiętam, jak moja mama bardzo często tak mówiła i choć dziś zarzekamy się, że nie będziemy tak mówić, to nie wiem, czy za kilka lat nie będziemy takie same. pewne rzeczy przejmuje się razem z rodzicami i nie ma się na to wpływu ?
 4. wiesz co kolego w dzisiejszych czasach to raczej wątpię, że stać kogoś na wykończenie, czy nawet wybudowanie domu na tip top od podstaw do zamieszkania. kredyty są bardzo tanie, ale gdybym miała go brać, to raczej zrobiłabym to tak, że w przypadku utraty pracy jedna osoba może dalej spłacać.
 5. Witam, zakładam temat żeby zapytać o wasze efekty długotrwałego prostowanie włosów. Czy prostownice mają aż tak destruktywny wpływ na włos. Ładnie mi w prostych włosach a naturalne mam bardzo kręcone. Czy są jakieś dziewczyny na forum, które dadzą rady jak prostować żeby nie spalić włosów.
 6. A które dokładnie palce Ci drętwieją bo jeśli wszystkie to zespół cieśni nadgarstka można wykluczyć. Nerw pośrodkowy, którego ucisk powoduje zespół cieśni nadgarstka nie obejmuje małego palca.
 7. Na chirurgii. Haha wiem, że wypalenie zawodowe jest bardzo powszechne w naszym zawodzie. Nawet pisałam o tym pracę na studiach. Mam nadzieję, że mnie nie złapię. No i może zarobki w końcu pójdą w górę zwłaszcza, że pielęgniarek z roku na rok brakuje.
 8. hah nie ma za co. Czasem warto na chłodno racjonalnie pomyśleć, związek to coś więcej niż chwilowe zauroczenie jakie teraz przeżywasz.
 9. W szkole Cie nie zauważała a teraz się klei do Ciebie? Słabo się starałeś wtedy czy co. Wtedy Cie olewała to teraz Ty ją olej i być z tą która od 3 lat jest u Twojego boku.
 10. Ja dopiero zaczynam pracę w swoim wymarzonym zawodzie (pielęgniarka) i cieszę się z tego, że mogę komuś pomóc . Słowa wdzięczności, najczęściej od osób starszych są bardzo budujące. W moim zawodzie raczej na wysoką pensję liczyć nie mogę.
 11. Idź do sklepu ortopedycznego i poproś o specjalne wkładki do butów, nie są drogie. Jeśli Twoje haluksy dopiero zaczynają rosnąć to powinno wystarczyć.
 12. Dzięki za rady, szczególnie Tobie @Shinee ?. Porozmawialiśmy sobie szczerze, każde z nas powiedziało co mu leży na sercu i znowu jesteśmy razem. Przyznaje nie byłam do końca sprawiedliwa dla mojego chłopaka i czasem zbytnio go ograniczałam ale to z miłości❤️. Myślę, że teraz będzie już wszystko ok.
 13. Mamy po 21 lat i jesteśmy z sobą od technikum. Nie na pewno się mnie nie boi. Nie zabraniam mu się spotykać z znajomymi chociaż czasem marudzę gdy zamiast do mnie woli jechać do kolegów. Dziś sobie szczerze z nim porozmawiam jeśli mamy kontynuować związek musimy ustalić pewne zasady.
 14. Witam wszystkich Po 2 latach związku rozstałam się z chłopakiem. Za moimi plecami spotykał się ze znajomymi wprawdzie nie zdradzał mnie ale okłamywał, że jest w domu albo w pracy a w tym czasie chodził z kolegami na piwo, gokarty itp. Teraz gdy to wyszło na jaw, nie wyobrażam sobie mu zaufać. Ale on Ciągle pisze i przeprasza. Co byście zrobiły na moim miejscu spróbować jeszcze raz?
×
×
 • Create New...