Jump to content

Anger

Members
 • Content Count

  13
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral
 1. Nie korzystałem z usług takiego doradcy, więc nie wiem, czy jest w stanie pomóc. Najlepiej popróbować różnych rzeczy, różnych prac i będziesz wiedzieć, co jest dla Ciebie najlepsze. Chyba, że masz możliwość skorzystania z porady za darmo, to spróbuj.
 2. Spalacze to samo zło! Jak chcesz schudnąć to proponuję na początek wizytę u dietetyka, który określi jakie masz zapotrzebowanie i jak w ogóle się zabrać do tego. Samemu to możesz więcej krzywdy się nabawić, niż pożytku.
 3. Nie wierzę w przeznaczenie, ani w to, że coś jest zapisane. Dlaczego? Otóż wiele wyborów należy do nas, my decydujemy o swoim życiu, my możemy uniknąć pewnych sytuacji, jeżeli właśnie właściwie podejmiemy wcześniej decyzję.
 4. No i jak? Byłeś gdzieś z tym? Jestem ciekaw, jak skończyła się cała sytuacja, bo może się okazać, że albo jesteś cały, albo jednak musieli Cię skierować gdzieś dalej, do jakiegoś lepszego specjalisty.
 5. Wiesz co Ci powiem: jeżeli chodzi o aparat na zęby to nigdy nie jest za późno, aby go założyć. Jeżeli Twój uśmiech pozbawia Cię pewności siebie to nawet się nie zastanawiaj, wybierz odpowiedniego ortodontę i zajmij się swoim kompleksem.
 6. Skoro tak nerwowo zareagowała jak powiedziałeś, że porozmawiasz z kierownikiem to na pewno coś jest na rzeczy. Tylko nie wiadomo czy łączy ich romans czy coś innego.
 7. Nie może być łysy. Patrzę na ubranie ale nie na marki tylko na styl i czy jest czyste wyprasowane itp.
 8. Olej go bo facet wyraźnie się bawi tylko. 90% internetowych znajomości tak wygląda. Porządni mężczyźni są dawno po zajmowani.
 9. Nie rozumiem ludzi, którzy zamiast iść do lekarza piszą na forum. Przecież nawet gdybyśmy Ci dali trafną diagnozę to musisz iść do lekarza. Bardzo prawdopodobne, że to zespół cieśni, dawniej choroba drukarzy. Jeśli dużo piszesz na komputerze to może, Ci się zaczynać jakiś ucisk na nerw.
 10. Skoro, były mąż ułożył sobie życie z inną kobietą a jednocześnie ma prawo do widywania się z córką to nie uniknione będzie, że córka pozna jego nową partnerkę. Zazdrość o to jest bez sensu moim zdaniem. Nie mów córce, że Ci przeszkadzają jej stosunki z macocha bo przestanie Ci mówić kiedy będą się widywać.
 11. Anger

  Brak orgazmu

  Rozumiem, że masturbacja sprawia Ci większą przyjemność niż seks bo skoro się długo wstrzymywałaś z współżyciem to raczej nie masz porównania do stosunku z innym partnerem. Najprawdopodobniej wstydzisz się, nie umiesz w pełni oddać chwili i to sprawia, że orgazm nie przychodzi. Podczas masturbacji jesteś rozluźniona bo masz świadomość, że nikt nie widzi tego co stanowi dla Ciebie kompleks. Wszystko siedzi w głowie, musicie o tym rozmawiać tak jak pisze @CytrynowaOna żeby seks był dla Was czymś zwykłym.
 12. Anger

  Ciągle sama

  Haha ja na jednej z takich wycieczek, kiedy wybrałam się samotnie w góry, spotkałam mojego obecnego narzeczonego. Nie jesteś jedyną osobą która w tym wieku nie ma chłopaka. Przykładowo moja starsza siostra była totalnym odludkiem, praca - dom - dom -praca. Mimo takiego trybu życia w wieku 30 lat znalazła chłopaka i 1.5 roku później byli już małżeństwem.
 13. W pełni zgadzam się z koleżanką, która twierdzi, że ta sytuacja jest spowodowana przez Ciebie. Z męskiego punktu widzenia dziwie się chłopakowi, że chce z Tobą być dalej. Skoro nie był z Tobą szczery to raczej nie do końca musiał być szczęśliwy. Nie wyobrażam sobie żebym mógł okłamywać moją drugą połówkę jednocześnie ją kochając.
×
×
 • Create New...