Jump to content

natalia_551

Members
 • Content Count

  13
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Na szczęście przez to nie przechodziłam, więc nie muszę opowiadać o tym, jak odkryłam zdradę. Co nie znaczy, że pewnie po jakiś dziwnych telefonach bym się zastanowiła, czy aby na pewno mój facet jest w porządku.
 2. Niestety mimo tego, iż wydaje nam się, że nie może to może. O co chodzi? Każdy terapeuta też jest inny, każdy czuje się lepszy w czymś innym. Nie można odmówić komuś terapii po jednej wizycie, ale po kilku już tak. Takie prawo dżungli, że tak powiem ?
 3. Nie ma znaczenia ? każdy popełnia błędy, jeżeli będziesz żałować, że coś zrobiłeś po ślubie, czy przed to tylko Ty będziesz z tym żył. Każdy sądzi według własnego sumienia i tyle ?
 4. Wiadomo, że po poprzednim związku ciężko będzie zaufać, ale popatrz na to z drugiej strony? Czy każdy musi być taki sam? Czy każdy następny związek musi się skończyć klapą? Wydaje mi się, że nie. Trzeba być otwartym na nowe znajomości - to jest jedyne rozsądne rozwiązanie.
 5. Nie ma konkretnego i jednego kremu dla cery 25+. Ile kremów trzeba przetestować, żeby trafić na odpowiedni. Ewentualnie możesz sprawdzić na kwc - tam kobiety dodają opinię o kosmetykach, może uda Ci się coś poczytać i załatwić ?
 6. Też mi się tak wydaje. Sprawy związane z tarczycą nie są takie proste i wbrew pozorom trzeba uważać, co jeść, a czego nie jeść. Wszystko też zależy od tego, czy chcemy schudnąć, czy nie. Idź do dobrego dietetyka w swojej okolicy, on Ci pomoże.
 7. wiesz co moim zdaniem nie zrobisz nic jeżeli chodzi o nawrót myśli o byłym, czy o byłej. niestety to normalny stan, że wspomnienia czasem wracają i trzeba się do tego niestety przyzwyczaić, bo nic nie zrobisz. najlepiej przeczekać taki okres i tyle.
 8. Czytanie książek/artykułów w tych językach świetnie pomogą Ci się przygotować pod względem pisowni. Możesz też wejść na jakiś anglojęzyczny chat i pisać z ludźmi.
 9. Węgry - około 5 dni - sami organizujemy - samochodem Chcemy pozwiedzać Węgry a szczególnie Budapeszt podobno przepiękne miasto.
 10. Ja jestem na diecie odchudzającej i cały czas pije kawę. U mnie waga leci w dół. Tylko wizualnie chudnę z cycków a nie z brzucha ?
 11. Zaproś go do kina, na kolację, spędzicie razem romantyczny wieczór. Materialne rzeczy to nie wszystko
 12. Umówiłam się na wtorek na wizytę, zobaczymy co mi doradzą. Jaki rozmiar będzie dla mnie najodpowiedniejszy, żeby wyglądało jak najmniej sztucznie. :)
 13. Mam 22 lata i chciałabym się poddać operacji plastycznej piersi, mianowicie chciałabym je powiększyć o przynajmniej 2 rozmiary. Posiadam kobiecą figurę z krągłościami ale płaski biust psuje cały wygląd. Jednak trochę się boję bo to jednak operacja i zawsze jest jakieś ryzyko. Jak myślicie czy jest czego się bać? Jak na takie zrobione piersi patrzą mężczyźni? Nie chciałabym być postrzegana jaka sztuczna, zrobiona kobieta. Nie proponujcie mi różnych specyfików na powiększenie piersi bo stosowałam wiele i żadnego efektu nie było.

Footer title

This content can be configured within your theme settings in your ACP. You can add any HTML including images, paragraphs and lists.

Footer title

This is an example of a list.

Footer title

This content can be configured within your theme settings in your ACP. You can add any HTML including images, paragraphs and lists.

Footer title

This content can be configured within your theme settings in your ACP. You can add any HTML including images, paragraphs and lists.

×
×
 • Create New...