Jump to content

Piccadilly

Members
 • Content Count

  15
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral
 1. Osobiście uważam i nie interesują mnie wasze hejty, że nie należy wszystkiego nigdy mówić. Jedyna osoba, której mówi się wszystko to żona ? czasem kiedy znajomi wiedzą mniej, to lepiej dla nas i dla nich. Przynajmniej nie wykorzystają czegoś przeciw nam w gorszych czasach.
 2. Zmiana zachowania, postaw, nastrojów, ale też wyglądu. Dłuższe zostawanie w pracy - chociaż to nie zawsze. Czasem tego akurat wymaga sytuacja w firmie. Tu trzeba odpowiednio wszystko rozróżnić.
 3. No właśnie ? zadaj sobie to samo pytanie. Co to za podryw, kiedy nie można pogadać na trzeźwo ?
 4. Jak byłem mniejszy to odkryłem, co pisała moja siostra. Nie chciałbym czytać tego drugi raz - wiem, że nie powinienem, ale wtedy dziecięca ciekawość wygrała ?
 5. Zawsze mnie dziwiło dlaczego piękna kobieta oszpeca się w ten sposób ? nie mam nic przeciw, jeżeli chodzi o kolczyki, ale z umiarem, czyli tylko w uszach. To wystarczy by podkreślić kogoś kobiecość.
 6. Chodzi Ci pewnie o osoby, które jakoś charakterystycznie się ubierają? Czy osoby, które nie mają za co się ubrać?
 7. Zaczął bym od tego, dlaczego w ogóle chcesz przepisać dziecko? Masz jakieś konkretne powody? Chodzi mi o to, czy może można coś zrobić, żeby tego dziecka nie przenosić?
 8. Trafione w sedno! Czas przestać myśleć o tym, co będzie, a zacząć działać! Nie można stać w miejscu - to taka wegetacja, a dla kogoś całe życie jest przed nim.
 9. Ja jestem zrażona do Egiptu. W ośrodku którym jesteś jest bardzo dobrze ale można zauważyć, że zazwyczaj jest otoczony siatką i pilnują go wojskowi. Niby bardzo dobrze bo bezpieczeństwo najważniejsze ale ja czułam się trochę jak w wiezieniu. Wole otwarte przestrzenie :)
 10. Piccadilly

  Czy to nimfomania?

  Też lubię seks. Masturbacja przed snem to dla mnie norma. Pozwala mi zrzucić z siebie całe napięcie. Tak samo podczas miesiączki znacznie zmniejsza ból. Nigdy nie pomyślałabym, że jest ze mną coś nie tak ?
 11. Przy chłopaku się uśmiecham jest przyzwyczajony. On też ma lekką wadę zgryzu ale dotyczy to dolnych zębów i nie jest tak widoczne. Ale po tym co napisałyście chyba się zdecyduje :) @Jelcyn dzięki ale jestem z Wrocławia.
 12. Ja swojego zaprosiłam na wypad w góry. Było super chociaż do najtańszych taka przyjemność nie należy
 13. Jeśli chodzi o to jak patrzą mężczyźni to do czasu aż się nie rozbierzesz do naga to nikt się nie zorientuje że masz sztuczny biust. No ale jednak wiadomo, że naturalne będzie zawsze lepsze niż sztuczne szczególnie w dotyku.?
 14. Cześć wszystkim, Mam 28 lat i straszny kompleks związany z swoimi zębami. Moje jedynki są zbytnio cofnięte do tyłu co powoduje, że 2 i 3 wychodzą na pierwszy plan i wyglądam jakbym miała kły. Jeśli się uśmiecham to staram się nie otwierać ust. Mam wrażenie, że każdy mi się przygląda kiedy mówię. Moje zęby pozbawiły mnie całkowicie pewności siebie i sprawiły, że przez długi czas miałam problem ze znalezieniem chłopaka. Zastanawiam się nad aparatem ale nie wiem czy to jeszcze ma sens i czy mogę sobie pozwolić na taki wydatek.

Footer title

This content can be configured within your theme settings in your ACP. You can add any HTML including images, paragraphs and lists.

Footer title

This is an example of a list.

Footer title

This content can be configured within your theme settings in your ACP. You can add any HTML including images, paragraphs and lists.

Footer title

This content can be configured within your theme settings in your ACP. You can add any HTML including images, paragraphs and lists.

×
×
 • Create New...