Jump to content

Turner

Members
 • Content Count

  20
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral
 1. Przyznam się szczerze, że sam tak mam, ale staram się znaleźć jakieś dobre strony wszystkiego. Nie można po prostu siąść i płakać, bo to nie tędy droga tak na prawdę. Trzeba walczyć, z tym co jest złe, co nas niszczy.
 2. Człowiek jest głupi, bo całe życie czegoś się boi, a nie można tak na dłuższą metę - to nie sposób na życie. Trzeba ryzykować i ponosić konsekwencje swoich decyzji. Albo się uda, albo nie, ale wszystko idzie przeżyć.
 3. Dokładnie i wcale tu nie musi chodzić o pieniądze tylko o miłość ?
 4. Pomyśl sobie, czy Ty byś chciał, żeby Twoje dzieci np. miały coś przeciw, kiedy ułożysz sobie życie z inną osobą, niż ich matka. Moim zdaniem nie... Warto w ten sposób na to popatrzeć, aby nie dać się zwariować.
 5. Tutaj trzeba poważniejszej pomocy - od razu zapisałbym ją do jakiegoś specjalisty. Niestety bez tego może się nie udać jej wyjść z tak głębokiej depresji. Pomyśl, co ona musi czuć teraz.
 6. Nie będę takich rzeczy może publicznie mówił ?
 7. Moją drugą połówkę poznałem na imprezie - nie pamiętam dokładnie niestety w jaki sposób ją poderwałem, ale tak się składa, że się to opłaciło. Do dziś jesteśmy razem.
 8. Myślisz, że to w czymś pomoże? Jakoś czarno to widzę szczerze mówiąc - dbanie swoją drogą, ale jak będzie miała mieć żylaki to i tak je będzie mieć...
 9. Szczerze to jestem ciekawa, kiedy zaczniesz odczuwać w końcu te skutki uboczne:P wtedy może być już za późno, żeby to odstawić, no ale cóż - nie moje życie i nie moje zdrowie, więc ja się nie wcinam.
 10. Nie korzystałam, ale to mi się kojarzy z czymś takim, jak sanatorium. Jedziesz, żeby schudnąć, ale przy okazji dobrze się zabawić. Jak bym była w związku to raczej nigdy bym się nie zdecydowała na takie coś, to mogłoby się źle skończyć.
 11. Jak by ktoś chciał wybrać się na wycieczkę to zapraszam na priv, chętnie się z kimś wybiorę?
 12. Bilard jest idealny, jeżeli chce się odstresować albo wyjść ze znajomymi gdzieś i coś porobić. Gra jest prosta, wystarczy mieć dobre oko i odpowiednio do wszystkiego podejść. A cała reszta już jakoś pójdzie sama...
 13. No pewnie, tak najlepiej.. ludzie to jednak zawistny naród, nie ma co...
 14. Kiedyś bym pewnie stwierdził, że nie należy utrzymywać relacji z bylymi partnerami, czy partnerkami, ale z czasem zmieniłem całkowicie podejście i już na to patrzę inaczej. Warto mieć jakiś kontakt i utrzymywać relacje ludzkie.
 15. Można schudnąć bez pomocy dietetyka, ale do tego potrzebna jest ogromna siła i motywacja. Same spalacze na początek to nie jest dobru pomysł i radzę się dwa razy zastanowić, czy na pewno chcesz się tym zająć, czy lepiej w inny sposób pozbyć się nadmiaru kg.
×
×
 • Create New...