Jump to content

solskjer

Members
 • Content Count

  10
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Łatwo powiedzieć, ale trudniej zrobić. Chyba nigdy nie przeżywałaś prawdziwego rozstania i nie wiesz, jak to jest. Nie jest wcale tak kolorowo, jak by się mogło wydawać.
 2. Może nie najlepszy, ale mnie rozwala tekst, że nie mogłeś mi dać nic więcej, a on mi dał wszystko. Zawsze myślałem, że miłość to raczej nie na tym polega, ale może się myliłem.
 3. No ja jestem ciekaw i chciałbym zobaczyć efekty przed takim turnusem, jak i po... Czy rzeczywiście coś takiego daje jakieś fajne efekty.
 4. Ostatnio dowiedziałem się, że są pewne szczepionki, które pozwalają na całkowite pozbycie się tej właśnie dolegliwości. Może zapytaj jakiegoś doświadczonego urologa? Na pewno będzie wiedział o co chodzi.
 5. No właśnie - poczekaj jeszcze z miesiąc, albo dwa to na pewno coś znajdziesz ? teraz aktualnie nie ma nic ciekawego.
 6. Czasem mam takie wrażenie, ale wiem z drugiej strony, że to się raczej nigdy nie zmieni i niestety jesteśmy zmuszeni to zaakceptować...
 7. Piłem kilka razy w życiu, ale dla mnie to świństwo! Przede wszystkim jest cholernie słodkie, potem chce mi się jeszcze bardziej pić. Z drugiej strony podnosi poziom cukru, ale tylko na chwilę.
 8. to chyba dla kobiet pytanie, bo ja jako mężczyzna to idę do sklepu typu Biedronka i po prostu kupuję to co jest mi aktualnie niezbędne ?
 9. nie wiem, dlaczego w ogóle krąży takie przekonanie, z którym ja bym się nie zgodził. takie coś to chyba jedynie u nastolatków i nic poza tym, bardziej dojrzali mężczyźni już tak nie myślą.
 10. Teraz wakacje to raczej nie ma nic ciekawego, zazwyczaj fajne filmy wychodzą na jesień/zimę, kiedy więcej osób ma czas, żeby iść w ogóle do tego kina. Przynajmniej tak mi się wydaje.
×
×
 • Create New...