Jump to content

Juana

Members
 • Content Count

  20
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral
 1. Juana

  Dyzortografia

  Dysortografii nie można się pozbyć. Pewne rzeczy można wyćwiczyć. Na diagnozę jeszcze za wcześnie, ale do PPP warto się udać, pewnie w opinii będą zalecenia o ćwiczeniach i po okresie ćwiczeń zostanie wydana diagnoza. Nie wcześniej niż w 4 klasie. Zajęcia które będą zalecane w szkole to korekcyjno kondensacyjne a nie dydaktyczno wyrównawcze. W trakcie diagnozy dowiecie się Państwo czy to tylko dysortografia czy może także dysleksja. Niestety opinia nie zwalnia z oceny poprawności ortograficznej ale jest podstawą do lagodniejszwgo oceniania. Na egzaminach tylko pewien %błędów jest nie oceniany nie wszystkie błędy Polecam tę ksiązkę psychologiczną: https://pzwl.pl/Psychiatria-dzieci-i-mlodziezy-Tom-1,162379111,p.html Bęzdie pomocna w tej tematyce.
 2. Cześć fajne. Chciałabym porozmawiać z wami na temat zębów. Niestety muszę usunąć moją dolna szóstkę jeszcze nie konsultowałam się ze stomatologiem co dalej. Wiem że usunięcie takiego zęba jest defektem zdrowotnym dlatego chciałam się Wam zapytać- czym wypelnilyscie taka lukę? I w jakim czasie może to być zrobione,bo słyszałam że implant można założyć dopiero po 8 tygodniach (?)
 3. Ja mam w mBanku główne konto, a w nim jest jakby subkonto, gdzie włączyłam opcje zaokrąglenia do 10 zł. Place za coś 9.50- 5O gr idzie na konto. W ten sposób mi się sporo odkłada. Mogę też sama przelewać tam kasę. Wyciągnąć można raz w miesiącu za darmo, inne wyciągnięcia kosztują chyba 5 zł, po to, żeby za często nie wyciągać☺ja jestem zadowolona https://www.tanie-konto.pl/mbank/ekonto-konto-osobiste/
 4. W ostatnim czasie sporo słyszy sie na temat lczenia za pomocą medycznej marihuany. Czy jednak takie terapie maja jakieś ograniczenia? W jakich sytuacjach powinno się z nimi uważać?
 5. Syn ma 13 lat od 8 lat trenuje piłkę nożną, nie ma czasu na siedzenie w pokoju z telefonem. W roku szkolnym po szkole robi lekcje i jeździ na treningi, wraca to się uczy. W weekendy też gra mecze. Teraz w wakacje jak nie jest na boisku to trochę z telefonem siedzi ale sam odkłada bo bolą go oczy. Trzeba dziecku pokazać, że są ciekawsze zajęcia od telefonu. Może warto iść w kierunku jakiegoś programowania jak tak go ciągnie internet http://www.modneubranka.pl/zajecia-sportowe-dla-dzieci-na-ktore-chce-sie-chodzic-co-wybrac Zresztą poczytaj sobie o polecanych zajęciach sportowych dla dzieci na tej stronie.
 6. Miałam, robilam w Krakowie w tej klinice: https://studiose.med.pl/licowki-porcelanowe/ Aczkolwiek zdecydowalam się na licowki porcelanowe. Jestem zadowolona, rezultat bardzo dobry, aczkolwiek jest to usługa droższa niż bonding. Musisz po prostu wybrac się do stomatologa i zapytac się o to co będzie wygladało u Ciebie lepiej 😉
 7. Doradzicie jakieś zioła i leki pomagające w menopauzie? Wyciszające lęki oraz niepokój?
 8. W wielu przypadkach nie trzeba stosować się do medycznej marihuany ale można spróbować cbd: https://www.aptekagalen.pl/blog/co-to-jest-cbd-medyczna-marihuana Który jest dostepny bez recepty. I tak - medyczna marihuana jest w Polsce legalna, ale z jej dostepnośćią może być spory problem. Lekarze nie chcą jej chętnie przypisywać, niewielu sie specjalizuje w takich terapiach. Terapia cbd jest legalna i bez recepty. W wielu przypadkach daje dobre rezultaty, ale nie powinna być prowadzona zamiast leków. Raczej jako wspomaganie do terapii lekami.
 9. Juana

  Ginekomastia

  Jakie są obecnie znane metody leczenia ginekomastii?
 10. Mam 4 łatkę i prawie 14 miesięcy furorę robi kuchnia i akcesoria, dom dla lalek to jest od czasu do czasu, ogólnie mają dużo, no dobra bardzo dużo zabawek e zawsze wracają do kuchni, klocków LEGO duplo, baza Psi patrol..... http://edzieci.pl/rodzina/650-urodziny-jedyne-w-swoim-rodzaju-gdzie-urzadzic-przyjecie-urodzinowe-dla-dziecka NO i polecam organizacje urodzin w sali zabaw. Swietna atrakcja dla dziecka ale i wygoda dla rodzica bo o nic nie musi się martwić.
 11. Dziewczyny jak w temacie. Czy dużo pieniędzy wydajecie na swoj wygląd? Czy chodzicie na zabiegi kosmetyczne?
 12. Tabletki zdecydowanie! Sama żel dostałam ponieważ zamawiałam kilka opakowań tabletek tak więc żel dorzucili mi jeszcze w gratisie. Bardzo przyjemny, ładnie pachnie ale wcześniej stosowałam wiele żeli na powiekszanie piersi , żaden z nich tak nie działał, co najwyżej ujędrniał biust, ale jako dodatek do kuracji tabletkami czemu nie? Ponoć polepsza ich działanie jeszcze bardziej. Nie wiem tylko czy sensowne jest tutaj kupowanie jednego opakowania tabletek. U mnie efekt było widać przy drugim opakowaniu tabletek. Po jednym efektu nie będziesz widziała raczej. A cała kuracja powinna trwać 3-4 miesięcy
 13. Pomóżcie! Co kupić dzieciom znajomych na komunię? Dziewczynka i chłopak To ma być SYMBOLICZNY prezent, to są dalecy znajomi, a Komunia jest już w niedzielę. Zaprosili mnie wczoraj, wiec nie mam czasu zamawiać z Allegro. Budżet: po 30 zł na jedno dziecko
 14. To stracisz ale przynajmniej będziesz w stanie powiedzieć,że na Ciebie nie zadziałały. Nie wiem czy u wszystkich dziewczyn takie tabletki działają czy nie ale sama jestem w stanie stwierdzić,ze u mnie tak. Brałam perfect bust po ciąży i karmieniu. Nigdy nie miałam jakiegoś tam dużego biustu ale po ciąży dodatkowo się zmniejszył i stracił jędrność tak wiec musiałam coś z tym zrobić bo się nie mogłam na moje cycki wprost patrzeć 😛 Zamówiłam tabletki i biust jest o wiele ładniejsze. Powiększył się i podniósł. Nie ma takiego wyglądu wprawdzie jak 10 lat temu, ale nie jest źle !O wiele lepiej niż przed braniem tabletek.
 15. Nie podoba mi się to zbytnio. Pamiętam, ze był na to szał jakieś 20 lat temu, obecnie jednak jest to moim zdaniem passe. Poza tym z tego co wiem to przekłuwanie ucha jest o wiele bardziej bolesne niż przekuwanie ucha. https://estetico.pl/kolczyk-w-nosie Poczytaj sobie o tym na tej stronie.

Footer title

This content can be configured within your theme settings in your ACP. You can add any HTML including images, paragraphs and lists.

Footer title

This is an example of a list.

Footer title

This content can be configured within your theme settings in your ACP. You can add any HTML including images, paragraphs and lists.

Footer title

This content can be configured within your theme settings in your ACP. You can add any HTML including images, paragraphs and lists.

×
×
 • Create New...